PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Kuklík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa s bazénem se nachází na rozsáhlém soukromém pozemku na okraji obce. Je situována na louce v malebném údolí Bílého potoka, hranici pozemku tvoří les. Je určena k celoročnímu užívání. Nabízíme ideální prostředí pro rodiny s dětmi, milovníky klidu a soukromí i pro ty, kteří chtějí svoji dovolenou trávit aktivně. Dostupnost automobilem je přímo k objektu, autobusová zastávka je ve vzdálenosti 1,5km. Vlakové nádraží 10 km. Chalupu pronajímáme vždy jako celek, budete ji mít pouze pro sebe.
Vybavení a služby
V přízemí je kuchyně s jídelním koutem vybavená elektrickým sporákem, kamny na tuhá paliva, lednicí, mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj s krbem, s barevnou TV, s 2 lůžky. Koupelna s WC, samostatné WC. V podkroví 2 čtyřlůžkové ložnice. Centrální vytápění krbovou vložkou a elektrickými přímotopy. K dispozici je nadzemní bazén, venkovní posezení, ohniště, gril, travnaté hřiště se sítí, pískoviště, houpačky, skluzavka. Stravování: vlastní vaření, restaurace 2 km. V případě zájmu zajistíme výborné domácí buchty, koláče a vdolky ( nutno objednat 2 dny předem). V obci je možno zakoupit domácí sýry, máslo a vajíčka.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
V létě - výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, možnost horolezectví, houbaření. Koupání v okolních rybnících nebo v krytém bazénu městských lázní v Novém Městě na Moravě, tenis, golf, rybaření, jízda na koni, masáže. V zimě - udržované běžkařské tratě v bezprostředním okolí chalupy, sjezdovky od 3km. Vysočina aréna 10 km. Zajímavosti v okolí - Zelená Hora Žďár nad Sázavou- památka UNESCO, Litomyšl, Polička, zámek Nové Hrady, skanzen Veselý Kopec, pohádková vesnička Podlesí, Peklo na Čertovině u Hlinska, hrad Pernštejn, strašidelný hrad Drakomor v Rožínce, westernové městečko Šiklův mlýn. Poskytujeme Zážitkovou kartu Koruny Vysočiny - aktuálně např. sleva na skipas v areálu Harusův kopec.