Poloha a dosažitelnost

Chalupa s bazénem se nachází na rozsáhlém soukromém pozemku na okraji obce. Je situována na louce v údolí Bílého potoka, poblíž lesa. Dostupnost automobilem přímo k objektu, autobusová zastávka 1,5km. Vlakové nádraží 10 km.

  Vybavení a služby

V přízemí je kuchyně s jídelním koutem vybavená elektrickým sporákem, kamny na tuhá paliva, lednicí, mikrovlnnou troubou. Obývací pokoj s krbem, s barevnou TV, s možností 2 přistýlek. Koupelna s WC. V podkroví 2 čtyřlůžkové ložnice. Centrální vytápění krbovou vložkou a elektrickými přímotopy. K dispozici je nadzemní bazén, venkovní posezení, ohniště s grilem, travnaté hřiště se sítí, pískoviště, houpačky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V létě - výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku, možnost horolezectví, houbaření. Koupání v okolních rybnících nebo v krytém bazénu městských lázní v Novém Městě na Moravě, tenis, golf, rybaření, jízda na koni, masáže. V zimě - udržované běžkařské tratě v bezprostředním okolí chalupy, sjezdovky od 3km. Areál Vysočina 10 km. Zajímavosti v okolí - Zelená Hora Žďár nad Sázavou- památka UNESCO, Litomyšl, Polička, zámek Nové Hrady, skanzen Veselý Kopec, pohádková vesnička Podlesí, nově otevřené Peklo na Čertovině u Hlinska, hrad Pernštejn, strašidelný hrad Drakomor v Rožínce, westernové městečko Šiklův mlýn.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Kuklík
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Kuklík
Ceník ubytování a stravování